Anime-Tion
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un loc pentru tuturor AnimeFans.Bun Venit in My World
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Salutare tuturor...

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
ioana_georgiana




Mesaje : 7
Data de înscriere : 15/03/2012

Salutare tuturor... Empty
MesajSubiect: Re: Salutare tuturor...   Salutare tuturor... EmptyJoi Mar 15, 2012 1:13 pm

Ce zici de o categorie noua sau un nou subiect "Id-uri". Evident fiecare o sa-si scrie ce id are. Eu nu am gasit la vreo categorie unde sa pun un nou subiect numit "Id-uri",dar daca cineva vede vreunul sa-mi spuna si mie. Nu stiu daca e o idee prea stralucita,dar asta e... Ma gandeam sa se faca si cateva subiecte despre cum sa incepi un fic,ce reguli trebuie sa respecti cand incepi un fic si alte chestii de acest gen. Sa existe si un loc unde sa fie ficuri originale fara nici un personaj din animeuri si sa mai existe ceva in genul cosului de gunoi,numai ca acolo vor fi puse ficurile la care nu s-a mai postat de anumita perioada de timp. Cam atat momentan... Very Happy Sper sa aveti tot mai multi useri pe zi ce trece si sa ne distram toti aici. Bye! Smile
Sus In jos
Hakusho

Hakusho


Mesaje : 29
Data de înscriere : 30/09/2011

Salutare tuturor... Empty
MesajSubiect: Re: Salutare tuturor...   Salutare tuturor... EmptyVin Sept 30, 2011 6:20 am

22 August deci affraid
ca nu stiam pe cat Razz
Sus In jos
desperate_sadness
Admin
desperate_sadness


Mesaje : 26
Data de înscriere : 22/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Lugoj

Salutare tuturor... Empty
MesajSubiect: Salutare tuturor...   Salutare tuturor... EmptyMar Aug 23, 2011 2:47 am

Pe data de 22 August.,sa deschis forumul anime-tion....si vreau sa va spun ca toti cei care sunt pe acest forum sunt bine veniti....noi va asteptam si cu idei in ce ar trebuii schimbat forumul ca sa fie si pe placu vostru,opinile tuturor sunt bine venite.... cheers bounce Very Happy Razz king
Sus In jos
https://anime-tion.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Salutare tuturor... Empty
MesajSubiect: Re: Salutare tuturor...   Salutare tuturor... Empty

Sus In jos
 
Salutare tuturor...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime-Tion :: Your first category :: Anunturi-
Mergi direct la: